Kontakt

Informace nebo kontakt na Bahá’í nejblíže vaší lokalitě získáte použitím níže uvedeného odkazu.

Národní sekretariát

Bahá’í společenství ČR
Lucemburská 33,
Praha 3, 130 00
Tel.: +420 222 713 496 ; +420 777 557 291
Email: info@bahai.cz
FB: Bahá’í společenství ČR

Otevírací doba:

  • Úterý 10:00-17:00 hodin
  • Bahá’í knihy

    Bahá’í nakladatelství ČR distribující Bahá’í literaturu a materiály v českém jazyce.
    Lucemburská 33,
    Praha 3, 130 00
    Tel.: +420 222 713 496 ; +420 777 212 044
    Email: nakladatelstvi@bahai.cz
    Web: http://nakladatelstvi.bahai.cz

    Místní Bahá´í společenství

    Bahá’í žijí ve všech oblastech České republiky. Pokud se o Bahá’í víru a aktivity Bahá’í společenství zajímáte, vyberte nejbližší lokalitu a kontaktujte je:

    Hlavní město Praha
      Website: www.praha.bahai.cz
      FB: Bahá’í společenství v Praze – praha.bahai.cz
      Email: praha@bahai.cz

    Středočeský kraj
    Poděbrady   podebrade@bahai.cz
    Roztoky u Prahy   roztoky@bahai.cz
    Svinaře   svinare@bahai.cz
    Zeleneč   zelenec@bahai.cz

    Jihočeský kraj
    České Budějovice
      Website: http://ceskebudejovice.bahai.cz
      Email: ceskebudejovice@bahai.cz
    Hluboká nad Vltavou   hluboka@bahai.cz
    Hrdějovice   hrdejovice@bahai.cz

    Kraj Vysočina
    Vysočina   vysocina@bahai.cz

    Liberecký kraj
    Jablonec nad Nisou   jablonec@bahai.cz
    Liberec   liberec@bahai.cz

    Pardubický kraj
    Pardubice   pardubice@bahai.cz
    Rudoltice   rudoltice@bahai.cz

    Jihomoravský kraj
    Brno
    Bahá’í společenství v Brně
      Tel.: +420 603 226 844
      Website: http://brno.bahai.cz
      Email: brno@bahai.cz
    Sokolnice   sokolnice@bahai.cz
    Strachotín   strachotin@bahai.cz

    Olomoucký kraj
    Olomouc   olomouc@bahai.cz
    Prostějov   prostejov@bahai.cz

    Moravskoslezský kraj
    Frenštát pod Radhoštěm   frenstat@bahai.cz
    Opava   opava@bahai.cz
    Ostrava   ostrava@bahai.cz

    Atd.
    Bahájske spoločenstvo v Slovenskej republike
    Sládkovičova 11, 811 06, Bratislava
      Tel.: 02/20766056 , 0904 161 700
      Website: http://www.bahai.sk/
      Email: info@bahai.sk
      FB: bahai.sk